Тамада Львів

На чому можна зекономити і на чому не варто на весіллі

Вартість послуг тамади у Львові, ціни за тамаду, відгуки про роботу тамади, хто хороший тамада, ціна за послуги тамади, ціновий прайс тамади, райдер тамади, скільки коштує весілля у Львові, скільки коштує тамада у ЛьвовіПочнемо по-порядку:


Наречена
 1. можна зекономити на аксесуарах - рукавички, букетик в волосся, взуття от-кутюр, якого невидно

 2. зробити макіяж і манікюр самотійно

 

Наречений
 Наречений може обійтися без перукаря, також без манікюру і букета на піджак. Також часом навіть професіне око не відрізнить костюм молодого за 2000 умовних одиниць від костюма за 500... Обміркуйте свій вибір.

 

Фото и відео
Професіонала можна запросити не на цілий день а на урочисті заходи та прогулянки.

 

У РАГСІ
Можна відмовитись від ламінування Свідоцтва про одруження, купівлі обкладинки для Свідоцтва та "дарування" пляшки шампанського адміністрації

 

Банкет
Майже у кожному залі можна домовитись про доставку свого спиртного, шампанського, солодкого та деколи м'ясного. Також можна взяти оформлення залу на себе: кульки, стрічки, ленти і т.д.. Якщо зайнятись цим із пристрастю та за допомогою інтернету то може вийти краще ніж у професіоналів.  Найбільша стаття витрат - кількість запрошених гостей - Вам потрібно вирішити чи будете ви запрошувати усіх родичів "у п'ятому коліні" чи тільки справжніх друзів і близьку родину

 

Транспорт
Якщо з грошима сутужно та криза обіймає тісними обіймами варто відмовитись від десятиметрових лімузинів та мерседесів в окулярах, можна скористатись послугами друзів автовласників, чи службовими авто родичів. Пам'ятайте основну масу гостей слід запрошувати одразу у зал банкету, оскільки після Рагсу чи церкви до початку трапези їм буде нічим зайнятися а Вам потібно буде доставити їх у зал транспотом.

 

Інше
Можна зекономити на випусканні голубів - задоволення на 30 секунд, три фотокартки та 30 секунд відео  - чи варте воно Вашої уваги?

На чому не варто економити?
Ніколи не економте на вигляді молодої. Не економте на обручальних кільцях (їх вам носити все життя), Не економте на якості продуктів а також спиртних напоїв. Не економте на музикантах - з цього приводу можуть бути суперечки - але професіонали погодяться, час "роботи" музик тривалий і відповідно неякісні "професіонали" можуть чимало зашкодити Вашому Весільному настрою.

 

 

Веселої Забави!Обновлен 30 июн 2013. Создан 18 ноя 2012