Тамада Львів

Як закохати в себе дівчину?




Зустрівши симпатичну дівчину, хлопець нерідко задумається над тим, як її завоювати. «Як закохати в себе дівчину?» - Це питання часом здається нерозв'язним через те, що всі дівчата різні, відповідно, різні в них і бажання, і думки, і вимоги до хлопців. І все ж існують золоті правила, повне або часткове дотримання яких має принести успіх молодій людині, задатися питанням про те, як завоювати дівчину. Представляємо їх вашій увазі:

1. Будьте наполегливі у залицянні. Якщо дівчина не відповіла вам взаємністю відразу, не впадайте у відчай! Представниці слабкої статі люблять, коли їх домагаються. Змінити гнів на милість допоможуть як стандартні прийоми (квіти, пісні під вікном, вірші про кохання), так і оригінальні методи. Чим оригінальніше - тим легше дізнатися відповідь на питання, як зачарувати дівчину. Все залежить від вашої фантазії і фінансових можливостей (друге - не обов'язково за наявності першого). Але не варто бути занадто агресивним у залицянні! Це може тільки відлякати дівчину. І вмійте відрізнити кокетливе «ні» (яке ось-ось погрожує перерости в скромне «так») від твердого і не передбачає інших варіантів відмови.

2. Поб'єте оригінальністю, неординарністю своєї особистості. Вмієте робити щось краще за інших? Граєте на гітарі? Готуєте смачний шашлик? Вирощуєте кактуси? Необов'язково мати надприродними талантами, щоб зачарувати дівчину. Як завоювати дівчину? Бути захопленим людиною і підкорити своєю захопленістю обраницю! Проявляйте неординарність і оригінальність у всьому - у незвичайних подарунках, нестандартних побаченнях, несподіваних приємних вчинках. Повірте, її серце буде підкорене вами!

3. Продумайте кожен крок. Намагайтеся не робити промахів і не потрапляти в халепу. Дівчата не люблять необдуманих вчинків і хлопців, які не вміють тримати своє слово. Тому доведеться розробити якийсь план того, як закохати в себе дівчину, і неухильно дотримуватися його. Пообіцяли їй завтра вечерю в кафе - у жодному разі не забудьте про це і не здумайте піти з друзями на футбол! Обмовилися про подарунок у вигляді польових квітів у середині зими - кров з носу дістаньте їх або щось на них схоже.

4. Будьте в міру щедрими. Відомо, що дівчата терпіти не можуть жадібних чоловіків. Хочете знати, як зачарувати дівчину? Не будьте скупим! Мова не йде, звичайно, про подарунки у вигляді ювелірних відносин і вечерях у найдорожчих ресторанах. Мається на увазі «здорова» щедрість: не скупіться на квіти при кожній зустрічі, невеликі, але приємні подарунки-сюрпризи. Час від часу запрошуйте дівчину в кафе. У той же час дівчина (нормальна дівчина!) Підозріло поставиться до зайвої витрати грошей, марнотратства, так що власної щедрістю злоупотреблінть теж не варто.

5. Будьте чесними. Брехня - ще одне чоловіче якість, яка категорично не переноситься більшістю дівчат. Брехня стає явною в 90% випадків - гарненько подумайте, перш ніж обманювати дівчину. Якщо ж нещирість з вашого боку стане звичною справою, ви ризикуєте назавжди втратити довіру коханої, а незабаром - і її саму. Отже, якщо вас хвилює питання, як закохати в себе дівчину, будьте гранично щирі з нею!

6. Умійте взяти ситуацію під контроль. Дівчата люблять цілеспрямованих, упевнених у собі, ініціативних чоловіків. Пам'ятаєте фразу «За ним, як за кам'яною стіною» - саме про таке чоловікові мріють абсолютно всі дівчата! Будьте головним, коли потрібно прийняти важливе рішення, дайте їй відчути себе слабкою і беззахисною без вас. Чоловіча сила, вольові рішення, твердість у власній думці - ось що зробить питання про те, як завоювати дівчину, вирішеним.

7. Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом. Про те, що дівчата повинні стежити за собою, і мови бути не може - це очевидно всім. А що ж хлопці? Невже їх це не стосується? Як би не так! Якщо хочете знати, як зачарувати дівчину, запам'ятайте: для неї дуже важливий зовнішній вигляд хлопця, з яким вона знайомиться (зустрічається). Будьте охайні, стежте за особистою гігієною, не забувайте перед побаченням поголитися, надіти чисті шкарпетки, почистити зуби, скористатися дезодорантом, туалетною водою. Не кажучи вже про одяг - як же неприємно часом бачити картину, коли поруч з доглянутою дівчиною в елегантній сукні йде хлопець у поношеному спортивному костюмі! Навряд чи дівчині буде комфортно в цій ситуації. А хлопцеві?

8. Поб'єте почуттям гумору і оптимізмом. У всіляких опитуваннях дівчата найчастіше саме почуття гумору називають одним з головних якостей, яким повинен володіти хлопець. Похмурі, депресивні чоловіки не в моді! Як закохати в себе дівчину? Бути дотепним, оптимістичним, щиро посміхатися і заразливо сміятися - адже ці якості притягують всіх! Умійте пожартувати до місця, зробити комплімент, будьте життєрадісні і з оптимізмом дивіться в майбутнє. Дівчині з вами буде приємно, легко, безтурботно. У той же час не потрібно ставати «черговим клоуном». Знайте міру і пам'ятайте, що в ситуаціях, коли вимагається прийняття серйозного рішення, не місце жартам.

9. Вивчіть мистецтво сексу. Плануючи тривалі відносини з дівчиною, без цього пункту не обійтися. Це не зв'язок на одну ніч, коли менше всього хвилює, чи отримала партнерка насолоду. Вивчайте відповідну літературу, обговорюйте ці питання з дівчиною (не на першому побаченні, звичайно, а коли відчуєте, що справа поступово йде до більш близьких відносин). Не хвилюйтеся про те, як зачарувати дівчину в ліжку - просто будьте романтичним, ніжним, не поспішайте і не примушуйте.

10. Не ставайте підкаблучником. Доглядаючи за дівчиною, задовольняючи її примхи, слідуючи її побажанням, не забувайте про те, що завжди важливо зберегти своє власне «Я», свою індивідуальність. Не ставайте залежним від жіночих бажань! Це вище мистецтво: в усьому задовольняти жінку і в той же час чинити по-своєму у важливих питаннях. Звичайно, важко досягти цього, якщо ваші прагнення та бажання дівчини кардинально протилежні. Але сподіваємося, що, успішно здійснивши всі попередні пункти і дізнавшись секрет того, як закохати в себе дівчину, ви вже стали єдиним цілим зі своєю обраницею і ваші погляди спрямовані в одну сторону.

Отже, ось вони, десять золотих секретів успіху. Сподіваємося, вони допоможуть вам досягти бажаної мети і стати справжнім профі, який без сумніву зможе дати відповідь на питання «Як закохати в себе дівчину?»



Обновлен 30 июн 2013. Создан 18 ноя 2012