Тамада Львів

10 місць, де зазвичай знайомляться

10 місць, де можна знайти чоловікаНайбільш поширені місця знайомств - бари і церкви. Як всі ми розуміємо, це не накращі місця для знайомств , тому ми пропонуємо інші. Деякі зних можуть здадитися досить неочікуваними.

1. Ваша робота. Починати можна з чоловіків, які працюють біля вас, але на цьому не варто зупинятися. Знайомтеся з чоловіками на роботі і через роботу – з клієнтами , постачальниками , відвідувачами. Обов’язково беріть ініціативу у свої руки.

2. Книгарня . Набагато легше з ясувати чим цікавиться чоловік, якщо ви знайомитеся з ним у книгарні. І є вірогідність, що ви там зустрінете кращих представників чоловічої статі . Не будьте надто скромною. Книгарня - не бібліотека. Порадьтеся з ним, яку книжку він може вам запропонувати. До того ж, чоловіки підсвідомо знають, що цікаву жінку можна зустріти у книгарні.

3. Універмаг. Приходьте у магазин , коли вечоріє і більшість чоловіків купують продукти. Зверніться за допомогою, ніби – то ви не можете дістати товар з верхньої полиці, але постарайтеся не виглядати незграбно. Ви жінка!

4. Бібліотека. Якщо поруч немає гідної книгарні, зайдіть у бібліотеку . У великій бібліотеці можна завжди підібрати книжку і чоловіка на будь-який смак. Тут ви можете сісти поруч і спокійно поговорити, а не бігти , спішити, стрибати і ніби навмисне створювати ситуації, де вам потрібна допомога. Зайдіть у залу періодики: тут найбільш неформальна обстановка.

5. Зали очікування в аеропорті, чи на вокзалі. Вам не потрібні білети першого класу , щоб познайомитися з чоловіками-пасажирами. Якщо бюджет дозволить, вступіть у якийсь авіа клуб і скористайтеся членським квитком, навіть якщо не летите. Чоловіки більш розкуті, розмовляючи з іншими пасажирами.

6. Подорожі. В якості туриста знайомтеся з чоловіками кругом, де ви буваєте. Подорожуючи з групою, ви можете познайомитися ще з більшою кількістю людей.

7. Лікарня. Коли ви йдете до лікаря, ви можете познайомитися з чоловіками у приймальні. Але забудьте про це, коли йдете до гінеколога.

8. Вечірні заняття і курси. Займайтеся у групі, а не індивідуально, якщо це можливо. Обирайте теми , цікаво як для жінок, так і для чоловіків.

9. Благодійні акції. Ви зможете зустріти добрих і щедрих чоловіків, запрошуючи їх разом з вами примати участь у благодійності.

10. Суспільні події . Відвідуйте такі заходи , як політичні дискусії, церемонії присяги . Приймайте участь, запитуйте як побільше.

Насправді , з чоловіком можна познайомитися де я і як завгодно, навіть не виходячи з дому. Головне , щоб це був правильний чоловік, для якого ви можете стати правильною жінкою.Обновлен 30 июн 2013. Создан 18 ноя 2012