Тамада Львів

Скільки коштує тамада у Львові

Вартість весілля у Львові, вартість послуг тамади у Львові, ціни за тамаду, відгуки про роботу тамади, хто хороший тамада, ціна за послуги тамади, ціновий прайс тамади, райдер тамади, скільки коштує весілля у ЛьвовіЦінова вартість послуг тамади у Львові сьогодні коливається від 150$ за тамаду-дилетанта (практично без досвіду роботи), ціна від 300-350$ за тамаду-початківця з практичним досвідом роботи 1-2 роки (зазвичай 1 весілля за 2-3 місяці), ціновий аспект від 450-600$ коштує хороший професійний тамада з 5-10 річним і більше досвідом роботи, і нарешті, ціна за артиста театру, або ж добре розкручену місцеву іміджеву зірку-тамаду від 700$ і більше.


Справжнє нашестя безграмотних непрофесіоналів-початківців ціною від 250-300 у.о. у Львові розпочалося у минулому році, в репертуарі котрих недоречні жарти, недолугі конкурси, повна неспроможність відчувати атмосферу свята. Останнім часом ряди львівських тамадів поповнили і колишні музиканти, котрі раніше працювали в складі музичних гуртів. Чимало львівських музичних колективів і раніше, як додаток до своїх основних послуг, за додаткову плату, пропонували тамадування. Але їх ведення зводилось до кількох допотопних конкурсів під час танцювальних блоків і, в кращому випадку, співи під акордеон разом з гостями за столами. На превеликий жаль катастрофічний брак досвіду, відвертий непрофесіоналізм початківців, незугарне ведення, невміння відчути аудиторію, вдало відреагувати у нестандартній ситуації - в результаті Ви отримаєте повний провал весільного свята, та зіпсований настрій. Кому б Ви довірили своє життя на операційному столі: нерадивому студенту, чи практикуючому хірургу з 10-річним досвідом роботи?

 

Професія тамади це мистецтво, це як музичний шедевр у виконанні початківця і справжнього маестро – звучить абсолютно по різному. Адже не буває однакових весіль, як не буває і однакових гостей, до кожного з них потрібно знайти свій підхід, свій ключик. Вельми важливу роль у мистецтві тамади відіграє і абсолютне відчуття атмосфери свята, хороше почуття гумору і такту, і особистий шарм, і приємний голос, і вміло розставлені акценти у своїй промові, і навіть потрібні паузи у потрібному місці, і врешті врешт добре поставлена дикція, щоб усе сказане було зрозуміло кожному. Саме від таких, здавалося б маленьких нюансів, і залежить не тільки хід свята, а й пам'ять про нього.


Роботу тамади потрібно не просто любити, а жити нею, віддавати їй усю свою душу і серце, приїжджаєш з весілля абсолютно знесиленим, але водночас щасливим від чудово виконаної роботи, Бути хорошим тамадою не легко, це надважка праця, бути тамадою – це справжнє мистецтво ІМПРОВІЗАЦІЇ, яке підвладне професіоналу у якого за плечима добрий десяток років професійної роботи, сотня весіль, нетипових ситуацій і форс-мажорних обставин.


Повертаючись до цінової політики на тамаду у Львові можна сказати, що можна знайти тамаду задешево і сердито, але, аж ніяк, дешево і якісно. Можна спокусити потенційного клієнта низькою ціною на свої послуги, при цьому знаючи наперед, що претензій не буде, адже тут спрацьовує принцип – як платять так і працюю. Тому чим менша ціна, тим нижча якість послуг. Зрештою, як каже один мій знайомий є дешева машина Запорожець, і є якісний автомобіль Мерседес.Обновлен 22 мая 2016. Создан 20 фев 2013