Тамада Львів

Чому я найкращий серед кращих ведучих Львова

Чому мене називають «Весільний Гуру»  • В подарунок монтую для молдої пари гламурно-епатажне слайд-шоу, серії Love Story, котре демонструється під час весілля на усіх екранах ресторану
  • В подарунок на довгу незабутню пам'ять, про найкращий день у житті, виготовляю пакет весільних документів з фотографіями молодят: «Весільні Дипломи», «Сертифікати Якості», «Весільні Календарі», «Весільні Паспорти», «Памятка про весільні ювілеї» і т.д. і т.п. (усі весільні документи засвідчуються власними підписами дружбів, дружок, старостату та весільної громади)
  • На перші хрестини – дискотека і світломузика в подарунок
  • Всевишній подарував мені унікальний голос: ніжний, чуттєвий, проникливий з глибокими оксамитовими відтінками. Мені не раз доводилось чути від прекрасної половини людства, що почувши мене по радіо вони мимоволі збуджувалися. (у деяких львівських ведучих, один тільки голос викликає роздратування, хоча загалом, вони працюють досить таки непогано)
  •  Добре поставлена професійна дикція. Вміння донести до свідомості, душі і серця кожного присутнього гостя сказане у мікрофон (трапляються ведучі з невиразною, нерозбірливою мовою, коли гості просто не можуть зрозуміти про що говорить тамада і врешті-врешт просто перестають звертати на нього увагу. Окрім цього, навіть серед вельми досвідчених ведучих Львова, котрі уже досить давно працюють у цій сфері є такі що говорять у мікрофон монотонним, сірим голосом, без будь-яких емоцій, або ж вистрілюють слова зі швидкістю кулемета)
  • Мій професійний стаж понад 10 років, а кількість проведених святкових заходів давно зашкалює далеко за тисячу. Причому це свята розмаїтих форматів - від приватних вечірок до багатотисячних перфомансів. Без зайвої скромності, я, відмінний ведучий, ненавязливий, позитивний, веселий, грамотний, цікавий і врешті-врешт стильний. Як тамада я проводжу свято так, що ви на ньому легко і безтурботно відпочиваєте! Тому пропоную повний концептуальний набір послуг весільного свята, заснованого на класичних традиціях. Жодних стереотипів!  Приємні несподіванки і для родини зі схилів Карпат, дядька з Києва, кузена з Тель-Авіва, чи приятеля з Сан-Франціско. А чималий професійний досвід у поєднанні з талантом,  дозволяє збалансувати насичену конкурсну програму, в якій філіграно переплетено весільні традиції, художній конферанс, веселі непересічні конкурси, тости, анекдоти, плюс гарне почуття гумору, такту та тонке відчуття атмосфери свята, яке дозволяє підлаштуватися під настрій та бажання гостей.


Обновлен 11 фев 2015. Создан 29 янв 2015